Vše pro bojové umění a sporty
+420 226 205 440
Zpět na homepage

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely marketingových sdělení

Udělujete tímto souhlas společnosti Hayashi.cz s.r.o., se sídlem Seydlerova 2149/7, Stodůlky, 158 00 Praha 5, IČO 03472591, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 232147, aby ve smyslu právních předpisů zpracovávala Vaši emailovou adresu za účelem zasílání marketingových sdělení včetně obchodních sdělení.

S výše uvedeným zpracováním udělujete tímto svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například kliknutím na odkaz odhlásit se z odběru marketingových sdělení (unsubscribe), který je součástí každé rozesílané zprávy, dále například zasláním emailu nebo dopisu na sídlo společnosti. Tento údaj bude společností zpracován do doby, než neodvoláte tento souhlas (viz výše uvedené možnosti odvolání souhlasu), nejdéle však na dobu 3 roky. Zpracování osobních údajů je prováděno naší společností, Vaše emailová adresa může být však pro společnost zpracovávána službou pro rozesílání marketingových sdělení (v současné době služba MailerLite).

Dále máte právo požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobního údaje, vyžádat si u nás přístup k tomuto údaji a tento nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz tohoto údaje, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies

Přihlásit
Registrovat
Zapomněl jsem heslo

Zapomenuté heslo
AHOJ