Vše pro bojové umění a sporty
+420 226 205 440
Zpět na homepage

ČUBU - Česká unie bojových umění, sdružuje národní svazy provozující bojová umění a sporty. Je velmi silným členem Českého svazu tělesné výchovy.
Nyní sdružuje ČUBU celkem 22 sportovních svazů nebo organizací, které se orientují na bojové umění a pravidelně pořádají sportovní soutěže.Česká unie bojových umění je čtvrtá největší sportovní organizace v České republice. Registruje více než 42 tis. sportovců, ale celkový počet členů je mnohem vyšší, neboť některá odvětví nepořádají oficiální soutěže.Celkový počet akcí je každoročně více než 500, a proto patří ČUBU mezi nejsilnější sportovní organizace. Jednou z nejvýznamnějších akcí je anketa vyhlášení nejlepších sportovců, tedy Noc mistrů, kde jsou vyhlášeni medailisté z OH a dalších světových mistrovství. V ČUBU je přímo i nepřímo sdruženo několik svazů a asociací provozujících bojová umění a sporty.

Přímí členové:
ČESKÝ SVAZ KARATE, ČESKÝ SVAZ FULL CONTACTU, ČESKÝ SVAZ TAEKWONDO WTF, SHI KON BUDO KAI, ČESKÝ SVAZ SEBEOBRANY, ČESKÁ SPORTOVNÍ AKADEMIE, ČESKÝ SVAZ KARATE GOJU RYU, ČESKÝ SVAZ KARATE JKA, ČESKÁ ASOCIACE TRADIČNÍHO KARATE.
Přidružení členové:
ČESKÝ SVAZ SHITO RYU, WATE JITSU DO ČR, ČESKÁ FEDERACE KENDO, ČESKÝ SVAZ SUMO, ČESKÁ ASOCIACE SHORIN RYU KARATE, ASOCIACE KARATE MASUTATSU OYAMA, ČESKÁ FEDERACE OKINAWSKÉHO KARATE, ČESKÝ SVAZ SAMBO, FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE ASOCIACE, ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies

Přihlásit
Registrovat
Zapomněl jsem heslo

Zapomenuté heslo
AHOJ