Vše pro bojové umění a sporty
+420 226 205 440
Zpět na homepage

SPONZORING

Protože jsme společnost, která podniká ve sportovním odvětví, dostáváme během celého roku obrovské množství žádostí o sponzorství. Bohužel nejsme schopni probírat detaily spolupráce s každým sportovcem nebo sportovní organizací zvlášť, a tak Vás prosíme, abyste se při podávání vaší žádosti drželi následující osnovy. 

Žádost musí být psaná elektronicky a odeslaná elektronickou poštou  na email info@hayashi.cz.  Telefonní hovory ohledně sponzorství budou odkázány na tuto stránku. 

Žádosti o sponzorství   přijímáme  po celý kalendářní rok. Kvůli vysokému počtu uchazečů nejsme schopni na všechny žádosti reagovat (ani odpovídat zda je konkrétní žádost zvažována). Budeme tedy kontaktovat pouze sportovce nebo organizace, které jsme se rozhodli sponzorovat.

Žádosti musí obsahovat:

  • Úvodní info, kde představíte sebe, případně vaši organizaci a váš stručný příběh. Zajímá nás váš přínos nejen naší společnosti, ale také vašemu sportu a širší veřejnosti vůbec.
  • Jakékoliv informace z tisku nebo jiné třetí stany (články z webu atd.)
  • Seznam dalších sponzorů
  • Konfekční velikosti a velikost obuvi
  • Kontaktní informace

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies

Přihlásit
Registrovat
Zapomněl jsem heslo

Zapomenuté heslo
AHOJ