TOP TEN
Kickboxerské tričko „Legacy25“ WAKO - červená, 16211-4
SklademBěžná cena 1.49900 KčCena za kus- Vyrobeno v ČR
- Vyrobeno v ČR
Fighter
Volně stojící pytel Fighter Classic - vlastní potisk
K objednáníBěžná cena 9.39900 KčCena za kus - Vyrobeno v ČR
Fighter
Fighter batoh velikosti S - logo hnědá
Nízký stav zásob (6 ks)Běžná cena 1.09700 KčCena za kus - Vyrobeno v ČR
- Vyrobeno v ČR
Fighter
Fighter BJJ kimono rip stop dětské - černá, BJJBL-06
SklademBěžná cena 2.30600 KčCena za kusTOP TEN
Otevřené rukavice Top Ten Point Fighter - žlutá, 2176-2
Nízký stav zásob (4 ks)Zlevněná cena 41600 Kč Běžná cena 83200 KčCena za kusTOP TEN
Otevřené rukavice Top Ten Point Fighter - zelená, 2176-5
Zlevněná cena 54600 Kč Běžná cena 1.09200 KčCena za kusFighter
Fighter BJJ kimono Rice Straw - dětské - modrá, BJJBLU-07
SklademBěžná cena 2.43000 KčCena za kusFighter
Fighter BJJ kimono rip stop dětské - bílá, BJJBW-05
SklademBěžná cena 2.30600 KčCena za kusTOP TEN
Mikina s kapucí WAKO emotion - modrá, 19142-6
Nízký stav zásob (4 ks)Běžná cena 1.97500 KčCena za kus- Slevy až 50%
TOP TEN
Chrániče nohou Top Ten Individuals - černá/růžová, 5024-9
Zlevněná cena 76900 Kč Běžná cena 1.53800 KčCena za kus TOP TEN
Mikina s kapucí Karate WKF - červená/bílá, 19341-41
Nízký stav zásob (4 ks)Běžná cena 1.97500 KčCena za kus- Slevy až 50%
TOP TEN
Otevřené rukavige Top Ten Individuals, 2172 Girls
Poslední kusy skladem (2 ks)Zlevněná cena 54200 Kč Běžná cena 1.08400 KčCena za kus - Vyrobeno v ČR
Fighter
Volně stojící pytel Fighter 3v1 - vlastní potisk
K objednáníBěžná cenaOd 10.29200 KčCena za kus TOP TEN
Kickboxerské tričko „Legacy25“ WAKO - modrá, 16211-6
SklademBěžná cena 1.49900 KčCena za kusTOP TEN
Lehké kickboxerské triko TOP TEN „Mesh“ - modrá/bílá, 1625-6
SklademBěžná cena 99900 KčCena za kusTOP TEN
Lehké kickboxerské triko TOP TEN „Mesh“ - červená/černá, 1625-4
SklademBěžná cena 99900 KčCena za kus- Vyrobeno v ČR
Fighter
Fighter BJJ kimono rip stop dětské - modrá, BJJBLU-04
SklademBěžná cena 2.30600 KčCena za kus- Slevy až 50%
TOP TEN
Otevřené rukavice Top Ten Individuals - Ribs, 2171 Rib
Nízký stav zásob (6 ks)Zlevněná cena 67750 Kč Běžná cena 1.35500 KčCena za kus