CE norma 13277-1

Výrobce: Double D
adidas global Licensee for Martial Arts, Boxing & Taekwondo 2 rue Vladimir Jankelevitch / 77184 Emerainville / France T.: +49 (0)911 80 10 676 / F.: +49 (0)911 80 10 677 / M.: +49 (0)175 59 84 638 

Dovozce: Hayashi.cz, s. r. o., Seydlerova 2149/7, 158 00 Praha 5

Název: Přilba adidas AIBA : AIBAH1

Výroba: Pokud se výrobek nepoužívá a je uskladněn na místě v teplotních podmínkách  5–25 ºC, výrobek má trvanlivost 15 let od data výroby. 

Určení/ochrana: Chránič hlavy je ochranný prostředek jednotlivce chránící přední, postranní a zadní části hlavy před úderem při neozbrojených bojových sportech KICKBOX, KARATE, TAEKWONDO a podobných disciplínách. Bojové sporty mohou být nebezpečné a silné údery do hlavy mohou způsobit závažné zranění i v případech, kdy je chránič nasazen a řádně použit.

Upozornění: Chránič hlavy nemůže poskytnout úplnou ochranu před poraněním. 

Tabulka velikostí: Označení: S, M, L, XL

Obvod hlavy: S < 520mm, M 520 až 540mm, L 540 až 560mm, XL 560 až 580 mm

JAK ZVOLIT SPRÁVNOU VELIKOST: Vyzkoušejte velikost tak, že si chránič nasadíte na hlavu a zkontrolujete, že perfektně sedí tvaru vašeho obličeje a zakrývá vám čelo a uši. Před zahájením tréninku se ujistěte, že se nehýbe a dobře drží na místě. Poté, co jste si chránič nasadili na hlavu, vám nesmí bránit ve výhledu. 

Popis: Ochranná tvarovaná pěnová hmota vyplňuje prostor mezi vnějším a vnitřním povrchem chrániče. Kromě normou požadovaných chráněných oblastí hlavy (přední, postranní a zadní části hlavy) je chráněno i temeno hlavy.

Popis: Po správném usazení přilby na hlavu se středový díl v týlní části hlavy přiměřeně napne a pomocí stahového uzávěru se postupně upevní oba boční díly tak, aby chránič při tréninku udržoval nastavenou polohu. 

ÚDRŽBA A UCHOVÁNÍ: Neuchovávejte chránič na vlhkých místech.  Umístěte jej na dobře větrané a suché místo, kde snáze dojde k odpaření potu. Neperte v pračce. Perte ručně s použitím teplé vody s naředěným roztokem pracího prášku a opláchněte čistou vodou. Nechte chránič uschnout za pokojové teploty. K jeho sušení nepoužívejte zdroje tepla ani jej nevystavujte extrémním teplotám. 

 

Opotřebení: Chránič by měl být skladován v suchých podmínkách v prostředí bez působení stálého slunečního záření nebo vysokých teplot. V případě poškození nebo patrného snížení účinnosti chrániče je třeba jej vyřadit. 

Materiál: kůže